» Poradna » Ostatní

Icq=bojkot..

cau vsichni.neni co resit.nadpis hovori jasne.jiste vetsina z vas vi dost o tom co se letos delo a deje a asi i dal dit bude okolo icq.samozrejme neni myslen jen klient-programek ale cely protokol a jejich fungovani.pro pripomenuti:1)caste pady casti nebo uplne vsech serveru(vcetne hlavnich stranek firmy icq)2)nemoznost posilat odkazy(sice vime proc se to stalo ale zaroven vime ze skutecny odbornik na svem miste by to resil jinak)3)znemozneni provozu alternativnich klientu(a v ramci tohoto boje casto i nemoznost se pripojit original icq klientem)dejme tomu ze na bod3maj castecne pravo ale(nevim jak vam?)mi staci uz samotny bod1k velke nespokojenosti.a jsem-li nekde nespokojen jdu jinam.uz pri prvnich potizich kdysi davno jsem jako clovek zvykly myslet na zadni kolecka presel z ruskeho programu qip(s kterym jsem byl mimochodem velmi spokojen)na mirandu(o tom ze bych pouzival original program od icq nemuze byt vubec rec)kde jsem zaroven moh fungovat na icq ale i mit v zaloze jabber a jeho transport na icq kdyby doslo k potizim a ze k nim dochazi casto je zrejme.ale tohle prave vubec neresi problemy ktere ma samotne icq u nich doma na serverech v emerice.ani prejit na jabber jako takovy nevidim moc ruzove protoze velka cast verejnosti vcetne mych150aktivnich kontaktu v icq je lamoidni a zvlada stezi zakladni veci.takze navrhuju vseobecnou verejnou diskuzi o prechodu na pouzivani live messengeru.je to castecne i na zaklade tohoto clanku:http://radekhulan.cz/item/windows-live-messeng... je to ok popsano ale hlavne na zaklade vlastnich zkusenosti.zadalsi doporucuju ctene verejnosti k nastudovani tohle:http://www.root.cz/clanky/10-duvodu-proc-nep... live messenger resi zaroven2spatne slabe mouchy(icq i skype)1ranou.asi kazdy kdo pouziva icq ma v kontaktlistu hodne cloveku a nebude to lehke(skoro to zni az utopisticky odejit hromadne od icq pryc)ale zaroven je v tom i hlavni sila tohoto bojkotu:kdyz to kazdy druhy rekne par dalsim tak se to podari Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

O jakém ICQ je řeč? Mě to chodí bez problémů,najmě poslední 2 roky

Mě taky internet explorer chodil bez problémů. Ale nebyla to překážka v přechodu na Operu.

Mě taky internet explorer chodil bez problémů. Ale nebyla to překážka v přechodu na Operu.Nezůstávejme na stromech....

ja neviem co tu riesis ja pouzivam maximalne tak msn messenger a nic ma nezaujima

Taky zadny problem. A pouzivam denne.A nauc se psat (cisla a pismena se nepisou dohromady).

To sedí od člověka,který při psaní příspěvků nepoužívá diakritiku...

hm, me zas ucili, ze za carkou se dela v rucne nepsanem projevu mezera, kazdy sme proste jiny. Ale aspon nekric, kdyz sam vis hovno.

taky mi to vali v poho...

toto bude dajaký priaznivec toho weboveho trolla Hulana.

Pokud pouzivas originalniho ICQ klienta. mas problemy. Pokud pouzivas alternativniho klienta problemy nemas (az na pripad, kdy se provadela zmena ICQ protokolu) ani s odkazy.

Přejít ano.. ale na Jabber.Mimochodem v Jabberu už VOIP experimentálně je a do několika měsíců bude plně funkční v klientech. Live messenger nemá žádnou výhodu oproti Jabberu.www.jabbim.cz

Usmevne...Pouzivam uz 4 roky Mirandu. Bez problemu. Ano, za posledni rok jsem musel dvakrat provest maly zasah, ktery si vyzadal asi 5min meho casu, aby vse spravne fungovalo, ale to neni nic neprijatelneho.Bojkot ICQ? A jak si to predstavujete v praxi? Pouzivat Jabber, ktery temer nikdo z mych kontaktu nativne nepouziva a ktery by mi tehdy krome novych problemu nic pozitivniho neprinesl (kdyz pominu fak, ze bych vlastne z vetsi casti stale fakticky pouzival ICQ sit)?

...O jakém ICQ je řeč? Mě to chodí bez problémů,najmě poslední 2 roky...no kdyz to treba nekdo pouziva1h denne a ma v kontaktech par cloveku nikdy se o problemech nedozvi....Mě taky internet explorer chodil bez problémů. Ale nebyla to překážka v přechodu na Operu.Nezůstávejme na stromech...presne tak.od icq klienta na qip a pak mirandu(pres trilian a dalsi)jsem presel jeste v dobe kdy o nejakych velkych problemech nebyla rec.a ted se navic nebavime o klientech ale protokolu.na live messenger je schopno prejit vic cloveku nez na jabber....Taky zadny problem. A pouzivam denne...hodinu!?...A nauc se psat (cisla a pismena se nepisou dohromady)...zapomen.a nebud ot.nechces to tu cist a resit necti a neres zbran ti u hlavy nedrzim....toto bude dajaký priaznivec toho weboveho trolla Hulana. ..som za obnovenie - http://antihulan.blog.cz/ ...a ty jsi asi nejak slovensky kokot co!?tahni na zive.sk.treba jsem hulan sam co ty vis a linkovanim si chci zvysit navstevnost.a tebe jako plati firma icq ze jsi jeji priznivec!?...Pokud pouzivas originalniho ICQ klienta. mas problemy. Pokud pouzivas alternativniho klienta problemy nemas (az na pripad, kdy se provadela zmena ICQ protokolu) ani s odkazy...nemas prawdu....Přejít ano.. ale na Jabber...viz vyse....Mimochodem v Jabberu už VOIP experimentálně je a do několika měsíců bude plně funkční v klientech...mimochodem na experimenty se ti kazda lammma vis co!?uz i ten live messenger by byl orisek bo konzervatizmus je1z metel lidstva....Live messenger nemá žádnou výhodu oproti Jabberu...zadnou!?...Usmevne...desitky cloveku s kteryma to dnes a denne vic nez1/2roku poresuju se moc nesmeji a ani ja ne ty mas rad cizi nestesti a zbytecne prodrbany cas!?...Pouzivam uz 4 roky Mirandu. Bez problemu. Ano, za posledni rok jsem musel dvakrat provest maly zasah, ktery si vyzadal asi 5min meho casu, aby vse spravne fungovalo, ale to neni nic neprijatelneho...no nevim kolik stoji5m tveho casu ale meho docela dost a kdyz tech5m vynasobim poctem jednotlivcu Ukázat celý příspěvek

Já nejsem proti přechodu. Ale jak to mám vysvětlit kontaktům ?!Oni nepřejdou (znám je) a mají jen ICQ.

Zdá se to jenom mně, nebo se tu opravdu někdo snaží lít olej do ohně? ICQ mi běží více než 18 hodin denně (postupně snad od verze 2000 až po aktuální 5.1) a bez zásadních problémů. Jinými slovy, nevidím žádný důvod přecházet na cokoliv jiného, a jak jak píše "wokor", mé kontakty rozhodně také ne. Jednak zjevně nemají problémy, a tím pádem ani důvod.Co píše "b©®" vyvolává klasickou otázku: Qui bono?

...toto bude dajaký priaznivec toho weboveho trolla Hulana...som za obnovenie - http://antihulan.blog.cz/ ...a ty jsi asi nejak slovensky kokot co!?tahni na zive.sk.treba jsem hulan sam co ty vis a linkovanim si chci zvysit navstevnost.a tebe jako plati firma icq ze jsi jeji priznivec!?Ty budeš pjeknej hul-ibrk, prej tahni na zive.sk... Další kokot, který nepochopil zrcadleni živě.cz/živě.sk, LOL

...Pokud pouzivas originalniho ICQ klienta. mas problemy. Pokud pouzivas alternativniho klienta problemy nemas (az na pripad, kdy se provadela zmena ICQ protokolu) ani s odkazy...nemas prawdu....Pokud pouzivas originalniho ICQ klienta. mas problemy. Pokud pouzivas alternativniho klienta problemy nemas (az na pripad, kdy se provadela zmena ICQ protokolu) ani s odkazy...nemas prawdu.V cem prosim nemam pravdu ? Mirandu ouzivam s ICQ spoustu let. Problemy s odkazy maji pouze uzivatele posledniho originalniho ICQ klienta. Problemy s pripojenim, vypadavanim spojeni maji podle prispevku na Zive a jinych diskuzich opet uzivatele originalniho klienta. V cem prosim nemam pravdu ?

Nevidím důvod k nespokojenosti s ICQ. Používám jej trvale a bez problémů.

V čem je problém? Jediné co jsem udělal na ICQ je, že jsem dal skin, který se mi líbí a byl jsem mile překvapen, že mi zlikvidoval i reklamu. Když to nejede, tak po nich požaduji peníze, které jsem jim za používání ICQ zaplatil.(Mám v záloze 2 packy Mirandy, když ale spadne ICQ, tak ani Miranda nepomůže). O přechodu na jiný kecálek budu uvažovat na základě toho, co používají mí kolegové.

...Já nejsem proti přechodu. Ale jak to mám vysvětlit kontaktům ?!Oni nepřejdou (znám je) a mají jen ICQ...vysvetluj to jak ja.nebo na to kasli kazdy si muze svobodne vybrat....Zdá se to jenom mně, nebo se tu opravdu někdo snaží lít olej do ohně?...nevim co se ti zda ci nezda nejsem jasnovidec.....ICQ mi běží více než 18 hodin denně (postupně snad od verze 2000 až po aktuální 5.1) a bez zásadních problémů...jde o to cemu kdo rika zasadni problemy.....Jinými slovy, nevidím žádný důvod přecházet na cokoliv jiného, a jak jak píše "wokor", mé kontakty rozhodně také ne. Jednak zjevně nemají problémy, a tím pádem ani důvod...takze si ja a fuka a hulan a stovky/tisice dalsich vymyslime bezduvodne!?...Qui bono?...nemluv na me polsky.treba v zajmu pokroku.hele a proc nekteri prechazej od windows na linux a od bmw k mercedesu?...Ty budeš pjeknej hul-ibrk, prej tahni na zive.sk... Další kokot, který nepochopil zrcadleni živě.cz/živě.sk, LOL...hulibr...troll...hmmm a pak ze to na zive neni furt stejne..dalsi kokot co nepochopil co je ftip jsi totiz ty..bych si prec bratrovi rodnemu slovakovi nedovolil neco nakazovat a nekam ho posilat..co mi je do toho ze je hruby na nekoho kdo tu ani neni a co ja mam z nejakeho hulana?...V cem prosim nemam pravdu ?...to je fuckt tezke.tak dobre mysli si ze mas pravdu a nikam neprechazej mi je to jedno neminim tu s tebou a tobe podobnyma byt do vanoc.bude-li nekdo prechazet z original icq programu na mirandu ci neco jineho muze rovnou prejit na live messenger.neni to totiz o tom z jakeho programu icq jedes protoze jsou tu problemy globalni a ne klientu.neni napriklad pravda ze2mirandy proti sobe nemaj problem.atd.a moznych kombinaci kdo proti komu pise je tuna....Nevidím důvod k nespokojenosti s ICQ. Používám jej trvale a bez problémů...gratuluju.si to uzij....V čem je problém? Jediné co jsem udělal na ICQ je, že jsem dal skin, který se mi líbí a byl jsem mile překvapen, že mi zlikvidoval i reklamu...problem je v tom ze kdyz ti nepojede auto nevyresis Ukázat celý příspěvek

...Přesně, jak píšeš tady v prvním odstavci:... na to kasli kazdy si muze svobodne vybrat...zebych si vyjimecne nechal poradit!?no1den zivota jsem tomu venoval a nekomu by to treba mohlo stacit(uvidim rano bude modrejsi).nejake kontakty mi na msn presly a az vam to zas par hodin nepojede boyz tak mi budem vysmati bo bez spojeni neni sukani...eeehmmm...veleni jsem chtel rict..

teda tohle bych jmenoval nejmene prehlednou diskuzi na zive :)nekdo je tu zapalenej pisalek...kazdopadne nechapu co vsichni s tim icq maji... ja pouzivam icq uz nekolik let - odhadem asi 5 - od zacatku na alternativnich klientech (v 99% miranda, v poslednich dvou letech vlastni miranda packy) a za celou tu dobu jsem mel mozna jednou problem. jinak vse okdoporucovat misto icq protokolu neco jako live messenger - omg jen to ne! to uz se rovnou muzeme vratit k dopisnimu papiru...a kaslu na to. jdu spat!

ja pouzivam icq pres mirandu a taky v pohode

Darovanému koni na zuby nehleď. Za nic jsi neplatil, tak si nestěžuj. Klidně si přejdi na jiný protokol, ale bohužel v ČR je ICQ prakticky standartem. Co se týká ICQ problémů - tak já je na Trilianu nepociťuji.

pripomnel bych jeste, ze jde o zidovskou firmu, proto nakonec neni ICQ ani sifrovanok nasrani tedy doporucuji vypocitavat veskere pripady porusovani mez. pravo vcetne jejich vlastni viry pres ICQ v Aj samozrejme

Já ho bojkotuju celý život. Krom jednoho zkušebního týdne.Pořád někdo oxydoval a nedalo se soustředit na práci.

...teda tohle bych jmenoval nejmene prehlednou diskuzi na zive...aspon si to kazdy bude dlouho pamatovat...doporucovat misto icq protokolu neco jako live messenger - omg jen to ne! to uz se rovnou muzeme vratit k dopisnimu papiru...nejlip to rozlousknul tomix ale to se muzem vratit rovnou az na ty stromy.....Darovanému koni na zuby nehleď. Za nic jsi neplatil, tak si nestěžuj...ale plati se ted temi nervy a nemyslim ze jen ja.msn je tez zadara nebo ne?...Klidně si přejdi na jiný protokol, ale bohužel v ČR je ICQ prakticky standartem...no to si pis ze prechazim.v cr je standardtem vic veci ale to uz jsem tusim nastinil.je tu tez nejvetsi spotreba piva ale nejsem stado a alkoholik a budu pit treba kakao....Co se týká ICQ problémů - tak já je na Trilianu nepociťuji...trilian je ma si imunitu proti vypnuti vsech serveru icq po celem svete nezbyva nez gratulovat genitalnim tvurcum programu....Každý, kdo o sobě prohlásí, že je normální, by zasloužil zastřelit...to je hodno zapamatovani.

V době Skype je ICQ těžká zbytečnost...a doporučovat místo ICQ MSN? No comment...

No nevim. Skype je skoro stejna cunarna, jako ICQ. ICQ zere pamet jak zjednane, porad v protokolu neco meni, aby ostatni meli problemy s pouzivanim, neda se to poradne nastavit (treba pri pouziti push2talk si to samo prenastavi zvukovku a necha to tak a neda se to zmenit - myslim, ze to rejpe do line-in, uz si to nepamatuju), na jakoukoliv chybu musi clovek nekolik let cekat jako na smilovani, jestli ji opravi. Porad otravuji s reklamou. Na icq webu jim trvalo 2 roky, nez zprovoznili vyhledavani v lidech, aby bylo mozny kontakt najit aspon na 5ty pokus. Jeste pred rokem bylo temer nemozny podle cisla kontaktu vyhledat danou osobu.A ted Skype. Sice je to lepe naprogramovane, ale opet nemoznost nastaveni plno veci, ktere by nastavit jit mely. Krade konektivitu nic netusicim uzivatelum. Pomale opravovani chyb. Mizerna funkcnost pod linuxem (alespon nedavno, uz jsem par mesicu nezkousel).Opravdu si myslis, ze je skype tak uzasny ?

Minimálně je skype úžasné v tom, že se bez problémů spojíš (hlasem) s někým, i když nemáte přesně tu samou verzi klienta jako třeba ICQ. ICQ jsem měl na kompu asi týden, pak letěl do řiti aji s těma jejich reklamama a nahradil jsem jej Trillianem, ale stejně častěji používám Skype.Když nechceš, aby ti Skype "kradlo konektivitu", stačí přes pravé myšítko program ukončit......anebo můžeš stvořit něco, co bude běhat pod linuxem a bude to používat x milionů lidí......když se mě to bude líbit, nainstaluju si to taky...

Wengo? www.wengo.com

Otázka jak donutit ostatní aby přešli na Jabber? Já sám mám Miranda pack kerej umí mrtě věcí zejména panely, jako Qip. Qip mi bohužel na mém kompu padá tak jsem zvolil Mirandu. bohužel se musím podřídit přátelům a zůstat u ICQ...A Hulán je debil.

Ale jinak ICQ nechodí zas nejhůř. Občasné výpadky má ale na přechodu na jiný protokol netrvám. Půl na půl. Největší šunt je podle mě ten program ICQ 5, náročnost na systém, ty okna s reklamou(chápu ale že nějak vydělávat musej)a další nevymoženosti

O co se to tady vlastně bojkotem agent b©® snaží?Kdosi nahoře se správně ptal "v čí prospěch" a nebylo to polsky. Soused není spokojenej s Fabií, takže ji všichni bojkotujte?Co takhle příště rady "od huby k hube protoze proste tamtamy funguji" koho máme volit?Nebo je tohle jen snaha zaplnit poradnu kopírováním kopií komentovaných odpovědí?

Inak s Windows Live Messengerom bez do prdele... Ten protokol je akoze otvorenejsi nez ICQ? No, o tom by som silne pochyboval... Okrem toho, ziadneho messengera od M$ nechcem... Mam Trilian a bezi mi vsetko, co potrebujem... A tom som na ICQ v praci non-stop a nemam tam len "par" priatelov. Na mobile zas pouzivam ICQ klienta Jimm. Obcas byvaju s ICQ problemy, ale s cim nebyvaju? Je to velmi vyuzivana sluzba a predpokladam, ze je aj castym cielom DoS od nejakych magorov... Zatial nemam dovod menit na ineho klienta, aj tak vecsina ludi pouziva ICQ (a obcas, ako alternativu aj MSN, ci Skype).

...V době Skype je ICQ těžká zbytečnost...a doporučovat místo ICQ MSN? No comment...v dobe msn jsou icq a skype tezka zbytecnost...a doporucovat misto msn skype!?10x mas nahore zduvodneno proc ne....Otázka jak donutit ostatní aby přešli na Jabber?...nutit?proc?rikam diskutovat o tom a sirit osvetu.panely mam tez bo mi po fungovani na qipu chybely.jinak ten kdo si neumi zajistit nepadajici pc ma co kecat o tom ze nekdo jiny(hulan)je debil. ...Ale jinak ICQ nechodí zas nejhůř. Občasné výpadky má ale na přechodu na jiný protokol netrvám...ale jinak ten wartburg neni zly...sic obcas jede misto na3jen na1valec ale proc bych si porizoval6-8valcoveho medu bedu kdyz je za stejny peniz!?...O co se to tady vlastně bojkotem agent b©® snaží?...precti si jeste aspon1x muj uvodni prizpevek.a pojd s mnou1x na pivo a tam mi rekni agente(vezmem sebou i hulana reknes mu ze je debil!?).....Kdosi nahoře se správně ptal "v čí prospěch" a nebylo to polsky...kdesi nahore jsem reknul at na me nemluvi polsky a byl to ftip ale na jeho pochopeni zjevne nemas. ...Soused není spokojenej s Fabií, takže ji všichni bojkotujte?...a ne snad?si to jako pak klidne koupis a budes mit stejne problemy a jeste poslouchat souseda ze on ti to rikal ze si to namas kupovat?a nikde neni rec ze je1jediny nespokojeny b©®.asi dnes pristals na teto planete nebo do ted spals letnim spankem....Nebo je tohle jen snaha zaplnit poradnu kopírováním kopií komentovaných odpovědí?...jo.a hlawne chci dostat heslo b©® v vyhledavacich hodne nahoru. ...Inak s Windows Live Messengerom bez do prdele...je to chozeni do prdele povinne jako prechod na msn nebo setrvani na icq?!ne!?no tak to bych s dovolenim radej do zadne prdele nesel.slusnemu vychovani te(a i ty dalsi tu)doma neucili!?pojd na to pivo a rekni mi ze mam jit do prdele....Ten protokol je akoze otvorenejsi nez ICQ?...otevrenejsi je jabber ale je mensi sance pro lammmy na nej prejit....ziadneho messengera od M$ nechcem...ok...dik ze nam dals vedet ze nechces...nechtej...nechej Ukázat celý příspěvek

Každej si může používat co chce, klidně si nech na brko vytetovat MSN a běž do kélu s těma svojima nepřehlednýma příspěvkama. Kdo má ty blitky číst?

...Každej si může používat co chce...no to nekde nahore rikam nebo neee?!...klidně si nech na brko vytetovat MSN...neee..neni misto bo uz tam mam vytetovano:hezky si to koureni uzij milacku(a neni to mikroskopickym pismem)....a běž do kélu s těma svojima nepřehlednýma příspěvkama...to me jako nutis tam jit!?semizda ze z toho co rikas vyplyva ze nemas rad nuceni....Kdo má ty blitky číst?...kdo chce...zas nikoho nenutim.mas lepsi napln casu nez zive.cz!?tak padej...a pozdravuj lolka..

S ky pe je le ps in ez MS Na co ma s n a b rk u,t oj i v yk la da tt re ba Vl ad k o vi.