» Poradna » Web a internet

Icq Velikost písma

Jak u ICQ 8.3 nastavit velikost pisma?U 8.2 to bylo jednoduché,tady nevím,děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

nechceš QIP?

Ne pouzivam icq s rodinou,jenom jsem si nainstaloval poslední verzi a tam nemuzu najit jak ty písmena zvetsit.

možná to nevíš, ale kecat přes ICQ můžeš i v jiných programech, ve kterých je mnohem víc možností a nastavení - ICQ je jen způsob komunikace. Já například ICQ používal v programu Pidgin:http://www.pidgin.cz/je zdarma a česky a nastavení velikosti písma tam samozřejmě je.