» Poradna » Programy

ICQ ve win 2000prof mimo spravce nejde proč ??

Když ve spravcovskem režimu nainstaluju ICQ tak funguje jen v režimu spravce systemu a v režimu uživatele ne. Nevite někdo co jak a kde nastavit, aby fungovalo buď ve všech profilech nebo jen v jednom danném profilu, ktery neni spravcem ? Našel sem tam něco v ovladacich panelech - nástroje pro správu .... ale nevim co v čem přenstavit abych v tom neudělal nějaky guláš. Dik

Odpovědi na otázku

Nevim jestli ti pomuze moje rada, ale nedavno jsem resil podobny problem, kolega me upozornil, at si naistaluju Lite verzi, full verze nema (mozna ma, ale nikde jsme to nenasli) vice uzivatelu.