» Poradna » Programy

ICQ nebo Skype

Je lepší pro HLASOVOU komunikaci používat ICQ nebo Skype? Vím, že jsou i jiné možnosti, ale zajímají mě jen tyto dva. Dík

Odpovědi na otázku

Skype.
V davnych dobach jsem zkousel hlas na icq a bylo to hrozny. Taky jsme v te dobe meli oba dva analogovy modem 56k :)
A skype na tom behal krasne.

A nevíš, jestli by Skype běžel na starouškovi s W 98 ?

skype pôjde v pohode aj na win98se, len záleží na kofigurácii - RAM?

lendodám:icq je sám o sebe virus!!!!

a skype nie? uzavrety sifrovany protokol, nikto nevie co v skutocnosti posiela...

Skype taky. Velky kluci pouzivaji SIP.

a preco je sam o sebe virus?

Skype je lepsie, ICQ mi robilo problemy, resp. nedalo sa telefonovat. Ten isty problem u viacerych znamych.