» Poradna » Programy

Icq na sp2 asi nejde...

nazdar ludia, mam problem s ICQ na win xp sp2. ked som mal nainstalovany sp1 ńa servri, tak mi to vsetko islo. po nainstalovani sp2 nejako zahadne znefunkcnilo. icq mam nainstalovane na serveri HP kayak s konfiguraciou 2x pentium II,  266.mhz, 256 mb ram win xp (ja viem nic moc) nevie niekto ci je to iba v servis paku, alebo ci je tam nejaka ina zrada?

Odpovědi na otázku

V SP2 problém nebude, sám používám ICQ2003 a SP2 bez problémů..

Ptřebuješ Java Virtual Machine

Na SP2 ICQLite taky O.K.. Nedela ten problem spatne nastaveny MS firewal?

Mě to taky de o.k. bez váhání....