» Poradna » Programy

ICQ historie

Cau wsem.chci se zeptat , jestli jde nejak w ICQ zkopirowat celou historii od urcityho konaktu ? .....jako aniz bych to musel wsechno oznacit - je toho moc tak jestli neni naky lehci zpusob? diky za wsechny odpowedy....

Odpovědi na otázku

mně historie nabízí - select all a uložit jako ... , čili textový dokument, ještě si můžu vybrat, jestli chci zkopírovat všechny zprávy, nebo jen příchozí, nebo odchozí.

oznacit vsechno neni zas takovej problem - vyber jednu polozku a ctrl+a udela svoje ;) aspon u 2003b to fungovalo

mno ale to CTRL+A nefugnuje....kurna..tamto nefunguje to "select all " :(..jakou werzi mas ?

2003b