» Poradna » Programy

Icq a samovolná změna avataru

V poslední době se mi z neznámého důvodu začal samovolně menít Avatar na ICQ.
Místo původního (taková animovaná příšera přímo v nabídce ICQ6) mi tam najednou naskočí nějaká fotka ženské ve špatné kvalitě přičemž jsem ji nikdy neviděl a určitě žádnou takovou fotku nemám na počítači.

Vypadá to jakoby mi někdo to ICQ hacknul a sem tam i změnil obrázek. Používám strídavě klienty ICQ6, Qip a Miranda a mám pocit, že to nějak souvisí s Qipem, protože mám pocit, že se to párkrát změnilo když jsem opěovně použil tohoto klienta (a to dokonce na různých PC).

Setkal se s tím někdo?

Odpovědi na otázku

Dnes se mi to co popisuješ právě stalo, taky jsem včera použil poprvé pro svůj účet qip, dnes jsem se vrátil k icq a kamarád, kterému jsem psal a má mirandu, tak viděl v mém profilu jako avatar fotku nějaký cizí asi ženský, není to moc poznat, přitom u sebe v icq jsem viděl stále svůj animovaný avatar. Tak jsem instnul Mirandu, avatar tý cizí osoby zrušil (přímo v icq účtu na webu ta fotka vidět nebyla), na icq účtu změnil heslo a uvidíme.

No mě už to pak dělalo takové zmatky, že jsem rezignoval a obrázek nemám žádný aktuálně. A stejně třeba kamarádka s QIPem tam pořád vidí tu ženskou.

Nechápu, že se u nás QIP tak rozšířil. Je to program pro Rusy, přeložený (bohužel já říkám) i do jiných jazyků a funguje rozumně jen když se píše azbukou. Jinak to dělá bordel s řadou klientu jako je Meebo nebo Jimm, píše paznaky a nemůže se používat diakritika. Ten zku...nej obrázek je detail.

a proto AOL přišel, zatím hlavně pro Rusko, s novým klientem ICQ Lite (icq7) .. sice tam taky diakritika zatím nefunguje, ale jinak je to asi nejlepší oficiální co ICQ kdy vydalo.. mak se hrabe QIP .. a je na ICQ Lite i čeština už.. ted jenom aby opravili diakritiku a Atlas ho začal oficiálně podporovat..