» Poradna » Programy

ICQ a režim spánku

Dobrý den. Prosím ,může mi někdo poradit? Když nainstaluji na PC (win 10 ) ICQ ,tak počítač nepřejde do režimu spánku.A je jedno jestli nainstalují ICQ nebo QIP,Mirandu nebo Pidgin. Když nainstalují ICQ ze Storu(nějaké osekané icq), tak se PC uspi .Jde to nějak ve windows nastavit aby se PC uspal i při nainstalovaným normálním ICQ ? Pokud ano ,prosím o podrobnější vysvětlení jak to udělat ?

Odpovědi na otázku

Jak s tím máš takové potíže, zkoušel si ICQ neinstalovat, ale spouštět z portable? Přinejhorším, proč se nepřihlásíš třeba z webu http://www.icq-online.cz/icq2go/, nebo https://web.icq.com/ ?

A jde u ICQ portable anebo z webu posílat i soubory ?

Jdou bez problému.

Tedy u toho portable ano, z webu však nikoliv.

Ani s ICQ portable se pc neuspi

To je pak blbý. Potom na komunikaci jdi přes web, jak jsem psal výše a pro zasílání souborů používej třeba uschovna.cz . Je to zdarma a česky.

Nastavit to asi nejde nijak. Jedině prohledat nastavení aplikace zda tam někde není zaškrtávátko, které to vypne.Jedná se o systémovou funkci, kdy aplikace řekne systému aby například nezapínal spořič obrazovky nebo se neuspal. Běžně je to využívané u přehrávačů videa, kde je žádoucí aby ikdyž nic neděláš se to nevyplo. Proč to nějakej diletant programátor nastavil do ICQ netuším.