» Poradna » Programy

ICQ 6

dobrý den. Nemozem nainstalovat ICQ 6. Na konci instalacie ma upozorni na chybu v setub .exe ,ktorou microsoft upzornuje
(odosielat-neodosielat chybu ). A ja si s tým teda nedokazem poradit. Niekedy mi to urobi aj explorer pri po
zerani aj bleskoviek.
(vacsinou pouziva moja wife). Moze to mat problem so suborom NTLDR ? ktory mi vypisovalo pri starte pc
ze nebyl nalezen. Tak som ho tam skopiroval pomocou instalac.CD s windowsom

Odpovědi na otázku

Tezko rict, ale primo s NTLDR to souvislost nema.

Celkova rozklizenost systemu muze mit ruzne priciny:
- malware (viry, spyware,...)
- extremni uzivatelske akce (obvykle s pouzitim uctu s opravnenimi spravce)
- HW zavada (disk, RAM, MB,...).