» Poradna » Programy

ICQ + Skype 2v1

Ahoj, neznáte někdo nějaký program, jež umí používat kontakty jak z ICQ tak Skype? Polovina přátel má pouze ICQ, polovina zase jen skype.. a já bych rád používal pouze jeden univerzální program, lze to?? Díky..
A i kdyby ne.. jaký messenger je dle vašeho názoru nejlepší, jak po stránce funkcí a funkčnosti?

Odpovědi na otázku

taky nieje.....a naj je asi SKYPE...tisic ludi tisic chuti

Miranda + skype plugin. Sice Skype musis mit stale nainstalovany, ale muzes ho ovladat z mirandy, takze muzes mit vsechny kontakty pohromade v jednom programu.

download.chip.eu ...