» Poradna » Windows (a jiné OS)

Icloud

Zdar,když smažu fotku v iphonu nbo macu tak se smaže i z icloudu nebo je to zaloha a zůstane tam?Dík

Odpovědi na otázku

A to je tak těžké nějakou testovací fotku v mobilu smazat a podívat se na iCloud?

otazka na otazku :D sam borec tady :D

Kdybys to byt jen zkusil tak ti to pri smazani oznamuje ze ji smaze z iCloudu a vsech pripojenych zarizeni....

Aha..ale ja to chci mít jako zálohu a vyprázdit si iphone..chci je mit na icloudu a prázdý tel, tak to nefunguje? zatím si vše přetahuju na cloud a bude to nějakou dobu trvat, proto se ptám a nezkouším zatím.

No, je takové pořekadlo: 2x měř, jednou řež. Ty něco začneš dělat a pak teprve řešit jak to funguje?