» Poradna » Programy

ICC profil u LCD, chápete?

Ahoj, máte někdo zkušenost s ICC profily u LCD. Stáhl jsem si jeden z netu na můj monitor. Dal jsem ho přidat ve Správě barev. Jak je to pak s nastavením na LCD v osd. Myslím položky Brightness a Contrast. Ty mám dát na 100% nebo jaký je vztah mezi ICC profilem a nastavením v OSD na monitoru? Nějak to nechápu.
Díky Jarda

Odpovědi na otázku

Neber tuto radu na 100%, ale tusim ICC nastavuje gr. kartu aby uz do LCD posielala signal(farby) usposobene na zobrazenie pre tvoj LCD. Ty musis potom spravit kalibraciu LCD.

Ve Správě barev vyber tvůj ICC profil,klikni na Nastavit jako výchozí profil,potom na OK a grafika se ti podle toho přenastaví sama.