IBM DS3000 update firmware

Dobrý den,nenašel by se někdo kdo by věděl jak updatovat firmware v diskovém expanzní jednotce IBM DS3000 (FRU 39R6545)? Zjistil jsem, že je třeba určitá minimální verze aby v této jednotce fungovali i SATA disky, ale nedaří se mi najít nějaký rozumný návod nebo funkční řešení jak na to.Zkoušel jsem IBM DS manager aplikaci, ale ta mi tuhle expanzní jednotku nevyhledá a udělat nějaký bootovací flashdisk s updatovacím softwarem se mi též nepodařilo.

Odpovědi na otázku

V prvom rade je nutný Windows server 2003 alebo 2008 64-bit,ds storage manager software a príslušný súbor s firmware update(obsahuje aj potrebné textové súbory s návodom na upgrade),okrem patričnej verzie Windows servera nájdeš všetko ostatné na stránkach IBM v podpore k dotyčnému zariadeniu