» Poradna » Ostatní

IBM DS 75GXP Made In Hungary

Nemám žádný problém s tímto diskem (mám DTLA 307030), ale jde mi o to, jaké máte s těmito disky zkušenosti. Na nějaké diskuzi jsem četl, že kousky vyrobené v Maďarsku jsou šunt a brzo odcházejí. Ten dotyčný píše, že vyměnil tři, než obdržel kus vyrobený na Filipínách a s tím je spokojen. Je to možné, že gigant IBM nedokáže udržet kvalitu výroby v různých filiálkách? Mám se strachovat, kdy mi tento disk odejde? Jak je to tedy ?

Odpovědi na otázku

IBM nedela spatny disky. Myslim ze dela nejlepsi :o). Pochybuju o tom ze disky z madarska jsou o horsi nez disky z Filipin...

Zajimave. Nedavno jsem si koupil tiskarnu HP610C a jsem s ni doposud spokojen. Az kdyz jsem za par dni odnasel prazdnou krabici do sklepa vsiml jsem si mimo jine napisu Made in Hungary, takze nejenom harddisky ale i tiskarny takove renomovane znacky jako je Hewlett Packard se vyrabeji v Madarsku. Co se tyce kvality, myslis si, ze obrazovky, nebo TV znacky Phillips z Hranic na Morave budou spatne? Myslim si, ze kvalita vyroby u nas i jinde je zarucena jednim dulezitym sluvkem - "ISO 9000". Jedna se o certifikace kvality a je uplne jedno, kde se vyrobek vyprodukuje, protoze postup vyroby ,technologie a vyskoleni personalu je vzdy na stejne urovni.