» Poradna » Ostatní

IBM 40GB 7200 60GXP je OK?

Vlastním tento disk a chci se zeptat jestli s ním máte někdo problémy? Rada 75GXP (made in Hungary) pry byla problemova. Diky Marek

Odpovědi na otázku

Mám tento disk uz od záři a jede OK. Je made in Hungary a dokonce tam je nálepka asembled Czech rebublik. Jede potichu a vůbec se nehřeje. Před tím jsem měl 30GB 75GXP a jel taky v pohodě více jak rok, ale trochu se hřal, musel jsem ho lehce ofukovat. Jedinej problém jsem měl s diskem rady 34GXP made in Hungary, ten odešel po 3 měsících a to byl taky chlazenej. Ladis

Jo diky za reply, ja ho mam taky od zari a vypada dobre.

Mam ho zatim jen  3 mesice, ale zatim ok. Ale znamymu se po trech mesicich objevily vadny sektory.  Oba mame made in Hungary.

Mam ho od Velikonoc 2001 a jede v pohode, temer 24 hod denne. Video, DVD, MP3, grafika, hry.... Uvazuju ze koupim o Vanocich jeste 1.

IBM 60 GXP je povedenej disk od IBM, přece jen lepší než řada 75 GXP. Je rychejší (výkonější), tišší a méně hřeje. Mám ho půl roku a zatím naprosto bez problémů!