» Poradna » Web a internet

IBAN česká spořitelna

Dobrý den,Mají mi přijít z Anglie peníze a potřebujou vědět adresu banky a moje IBAN.Nevíte prosím vás, kde bych tyto položky našel?Iban zjistím tady, nebo je to číslo na kartě? Někteří mi totiž říkali, že je na kartě, ale liší se od tohoto.http://www.csas.cz/banka/appmanager/portal/b... Mám Českou spořitelnu

Odpovědi na otázku

Na výpise z účtu

IBAN (International Bank Account Number) zjistíš právě v tom kalkulátorumůže vypadat třeba takto: CZ7208000000000000475102číslo na kartě s tím nemá vůbec nic společného

nejdřív bych pročistil cache prohlížeče, cookies, případně prohlížeč přeinstaloval a to by bylo aby pak nebylo

jasně Duane

Součástí IBAN není číslo karty, ale číslo účtu, dál obsahuje ještě údaje o zemi a bance. Zjistit se dá na stránkách banky (u tebe České spořitelny) v té "kalkulačce".

Je mozne ze to vypocita spatne ? Pise mi to ze mam iban porad spatny. Nevim co delam spatne.

Vzhledem k tomu, jak se v tom (ne)orientujete.. zavolejte si zdarma na 800 207 207 a nechte si to vysvetlit.

Nebo prostě otevřete servis24 a v přehledu účtů si rozklikněte konkrétní účet a tam máte jak váš IBAN tak i BIC (SWIFT), což je asi nejlehčí a nejspolehlivější .)

Zdravim ale nemuzu ho najit v servisu

Potřebuji zjistit IBAN přijdou mi na účet peníze z usa

Potřebuji zjistit Iban aby mi mohli na něj poslat peníze

moje iban

Mám dostat peníze ze zahraničí.Cislo uctu jim nestačí.Chteji po mě formát IBAN.Nevim co to je.Nemam internetové bankovnictví.Nemam zajít na pobočku a tam to vyřídit osobně?Děkuji.