» Poradna » Mobily

I900 Omnia - příjem hovorů

Ahoj,mam takovy problem. Jiz 4 roky vlastnim telefon samsung i900 omnia s Windows mobile. Kdyz mi nekdo zavola tellefon vyzvani ale jakoby zamrzne. Nejde prijmout hovor a i presto ze ten nekdo kdo vola uz to vyzvaneni vzdal telefon furt zvoni a nejde s nim nic delat. Pokud to takhle chvili necham tak z druhe strany v dolni casti telefonu (kde je zakl. deska baterka je nahore) je uplne varici. Nevite nekdo cim to muze byt?? DIky za odpovedi

Odpovědi na otázku

zdravím, jak starý jsou ty WM? myslím dobu od posledního Hard Resetu? WinMo takhle někdy blbnou... Spíš než se zabývat WM, bych se porozhlédl po androidu, nejsem si jistý, ale kdysi jsem to pro někoho zjišťoval. Snad Eclair do toho šel nahrát.