I9 9900k

Dobrý večer...Prosím o radu.Dostanu jsem od bratrance procesor i9 9900k,Mám základovou desku Asus Tuf Pro Gaming Z370.On si nebyl jistý jestli tam bude pasovat, dle stránek výrobce by mělo.Poprosím o radu ANO-NE. Expert na alze řekl ze ne.Ale jak píší, na stránkách dezky je v support cpu listu.Děkuji a příjemný zbytek dne

Odpovědi na otázku

Děkuji, prave mě to zmatlo.Také jsem koukal na stránky a doufal ze se mohu spolehnout.

Co myslíš, kdo o té desce ví více? Týpek z eshopu nebo ten, kdo jí vyrobil a rozhodoval o podpoře CPU?Pokud máš nějaký CPU, se kterým to běží, nahraj tam nejnovější BIOS a pak CPU vyměň. Hotovo.

ked bratranec da tebe najsilnejsi CPU, co sa da do danej generacie dat, co tam bude mat on? Snad nezahodi dosku a nekupi "nieco novsie" lebo rozdiel vykonu medzi 9900 a 10900 je na vymenu platformy maly az zanedbatelny

No on to ke spis dluh z dávných dob, tak 2 roky zpátky jsme měli u nás party já měl otevřenou bednu a jak to bývá na party v (létě) se to zvrtlo holky šli na stůl a teklo tam piti proudem. Bohužel do PC a odnesla to deska a cpu...tolik ve zkratce😂On si pořídil NTB a vse ostatní kromě cpu prodal

Tak tomu "expertovi" z Alzy pošli tohle:https://www.asus.com/cz/Motherboards-Component... Pokud do desky nahraješ BIOS ve verzi minimálně 2003, bude tam i9-9900K fungovat.

Děkuji!