» Poradna » Ostatní

I hate microsoft

Ja bych se z toho microsoftu po(s)ral Mam od nich volant. Microsoft Sidewinder Precision Racing whell. Volant je to dobrej ale ve windows XP neni mozny nastavit aby pedal plynu a brzdy meli ruzne osy. K volantu jsem dostal docela dobrej software kde to slo, ALE ve win XP to nemaka. (To je takovej problem to predelat aby to fungovalo pod XP? Mam pocit ze i linux ma lepsi podporu nez win xp. ) Takze nevi nekdo jak to udelat? Dost me to stve protoze v RBR nejde pouzivat brzdeni levou nohou PLS poradte nekdo.

Odpovědi na otázku

Co poradit někomu, kdo si takovou věc koupí, aniž by si o ní něco nastudoval, a pak zbytečně volá o pomoc v Poradně, přestože neumí ani napsat nadpis dotazu?Kupte si joystick a začněte hrát letecké simulátory.

Muzu vedet proc na muj dotaz odpovidas takovymhle zvastem? Jses skutecne takovej idiot? Mimochodem ten volant mam uz asi 4 roky. A jak si prosimte vydedukoval ze jsem si o tom nic nenastudoval? A muzes mi rict co to je "nadpis dotazu" a jak sem ho mel teda napsat? Kup si zbran a strel se s ni do kolena. Diky ti.

"I hate microsoft" je nadpis vaseho dotazu a opravdu je spatny..

jeste pred tim, nez se streli do kolena by mohl strelit i tebe, ALE DO HLAVY

To nebude nutné. Fantomass se těmi pedály a volanty umlátí sám.

Střelné zbraně mám dvě. I já děkuji za radu, ale do kolena se s dovolením nestřelím. Pokud by Vám to vadilo, doporučuji se domáhat rady s řešením takto vzniklého problému zde v Poradně nejlépe v dotazu s nadpisem "Poraďte mi, co je to nadpis a co do něj mám napsat".:o))

Tak se podivej na stranky MS treba tam je aktualizace ovladacu

OK Dostali jste me. A jak se teda ma jmenovat muj pristi dotaz abych dostal rozumnou odpoved? btw Na stranky microsoftu sem se koukal nejdrive ze vseho.Re Mysel: Jo a jeste k te strelne zbrani. To mela bejt jakasi narazka na tvou radu. Ja mam problem s volantem a ty mi poradis koupis si joistick. Fuck jsi mi pomohl.

Titulek dotazu by mel predjimat obsah dotazu samotneho. Kdyz mate problem s volantem zkuste nadpis typu: "Ovladace k volantu", "Volant [nazev]", nebo "Jak rozchodit volant". Moznosti je opravdu spousta.

Doufám ře takové individuum jako Ty a Tobě podobní zůstanou u volantu a pedálů pouze u počítače! Silnice jsou již tak plné (sebe-)vrahů...

A v čem máš problém? To si jako z Microsoft auta ukradl volant a teď ti nejede? A máš správnou násadu na volant? Mě to taky dělalo ...

Vypada to, ze nasadou to nebude.

4 roky stará lemra.To kurwa zahoď a kup novej,ne..?

abyste se neposrali, tejpek napsal sice docela debilní nadpis, ale navážet se do něj 10 příspěvkama je ještě debilnější. poradit nemám co, ale musím se prostě zastat :o)