» Poradna » Ostatní

Hyundai DV2X227DU nepřehrává celé titulky

Dobrý den,při přehrávání filmu z flash disku na přehrávači Hyundai DV2X227DU se děje to, že nepřehrává všechny titulky - třeba dvacet minut se zobrazují, deset ne, pak zase ano... Film je ve formátu avi, titulky srt, formát souboru UTF-8. Čím to může být?Radek Tůma

Odpovědi na otázku

A děje se tak u všech filmů, nebo jen u některých?Film je ve složce společně se souborem titulků který má název stejný jako film?Je u souboru titulků nastavena CZ znaková sada?Zkus změnit formát titulků na ANSI 1250 nebo UTF-8 BOM (nejjednodušeji pomocí notepad++).

Děje se tak u všech filmů. Avi i srt jsou v jedné složce názvy jsou stejné. Na pc se přehrávají bez problémů.

Musíš vzít v potaz skutečnost, že různé playery a smart TV nejsou tak univerzální jako PC - ani zdaleka. Takže jim ledacos, co běžný PC přehraje bez potíží "nechutná". Např. různé kombinace a/v kodeků v kontejneru, formát nebo jazyková sada tituků atd.Většina asijských přehrávačů zase nezvládá české znaky v titulcích. Zkrátka tak to je....

iny flash disk?

Vyřešil jsem to tak, že jsem integroval titulky do avi a chodí to.