Hyundai 910 ?????????????????????????????

Mám celkem čtyři dotazy:Chci se zeptat na monitor Hyundai F910, 1  jak moc plochá je obrazovka, 2 jestli na horním okraji obrazovky je vidět jemné zahnutí _ prohnutí obrazu, 3 jestli se monitor musí nějaký čas rozehřívat k původně nastavenému obrazu. 4 jestli má v menu možnost seřízení moire díky za jakoukoli odpověď

Odpovědi na otázku

Tento monitor prodava firma Autocont, v prodejne by ti ho meli ukazat( V Jihlave byli jedini kdo me byli schopni ukazat 19" monitor v provozu)Pokud se na ten monitor podivas, napis do teto diskuze sve dojmy.