» Poradna » Programy

Hypertextový odkaz v MS Powerpointu - dvě funkce

Zdravím,potřeboval bych vytvořit hypertextový odkaz v prezentaci, který by otevřel požadovanou adresu a zároveň posunul prezentaci na další slide.S programováním makra si vůbec nevím rady. Je i nějaká jiná možnost?Napadlo mě vytvořit dva odkazy, ale ty se zobrazí ve stejnou dobu, což mi nevyhovuje.Díky za radu a případnou pomocTom

Odpovědi na otázku

ak chces naozaj mat na hyperlinku dve a viac funkcii, tak to bez vytvorenia makra/programovania nepojde. Pokial viem, tak za normalnych okolnosti mu vies priradit iba jednu funkciu.

udělej hyperlink jako Botton a máš to http://www.java2s.com/Code/VBA-Excel-Access-Wor...

a s používáním maker bych byl opatrný - bych bych celkem podezřívavý, kdyby po mne prezentace od někoho chtěla povolit makra - ono do toho často bývalo nacpané nějaké svinstvo.