» Poradna » Programy

Hypertextové odkazy

Mám tento dotaz.Stáhla jsem si delší článek z jedné adresy a po vložení do Wordu se mi ukazují na tuto stránku hypertextové odkazy,je nějaký způsob,jak tyto odkazy najednou zrušit,aniž bych musela mazat jednotlivě.Díky.

Odpovědi na otázku

Kdybych chtěl bejt chytrej, tak bych si cintal kravatu, že než se sem napíše dotaz, má se hledat, jestli se to tu už neřešilo. Já vím, že už se to tu řešilo - byl to můj dotaz - a dost dlouho jsem to hledal:http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp

Ale teď koukám, že se to tam nevyřešilo, poradil mi tehdy někdo jiný:Vybrat text kde se mají zrušit hypertextové odkazy, vyjmout do schránky a pak do dokumentu vrátit postupem: Úpravy - Vložit jinak - Text v kódu Unicode bez formátování.

Ctrl+A, Ctrl+Shift+F9

Díky moc oběma za radu,sama jsem v poradně to hledala,ale nenašla tu správnou radu,až dnes.