Hybrid - WIN 8

Zdravím všechny,poslední dobou silně zvažuju kvůli mobilitě koupi hybridního tabletu (tj. tabletu s připojitelnou klávesnicí) pod Win 8. Jenže zatím jsem nenašel takovej, kterej by vyhovoval mým potřebám. Takže bych poprosil o radu, požadavky jsou následující:- uhlopříčka 10"-12"- připojitelná klávesnice ve formě docku- ideálně bez aktivního chlazení (tj. mi z toho vychází jako nejlepší Bay Trail Atom)- výkonově nepotřebuju žádné dělo, jde hlavně o mobilitu- plné Win 8- aktivní digitizér (podobně jako u Galaxy Note)- cena - řekněme cca do 20tKč (klidně i ze zahraničí, tj přepočtově)Momentálně je asi jako nejlepší volba Asus Transformer Book T100, ale chybá mu aktivní digitizér (který bych celkem ocenil). Nevíte tedy o nějaké alternativě, která by ho měla a v dohledné době (řekněme do 3 měsíců) by byla k dispozici.Díky

Odpovědi na otázku

Za tu cenu asi něco seženeš, ale předem tě chci jen upozornit, že jsem měl možnost pracovat s tabletama co měli Win 8 a připojenou klávesnici, a na práci to je fakt spíš nouzovka. Lepší než normální tablet, ale jako laptop to nebude nikdy. Je to většinou dost pomalé, klávesnice není nejpohodlnější a nedá se na tom psát tak rychle, navíc já osobně jsem měl bluetooth klávesnici a ta navíc ještě dost lagovala. Pokud to chceš na semtam odeslání mailu apod. pak určitě ok, ale normální notebook to nenahradí. Navíc právě proto bych třeba klidně uvažoval i o tabletu s klasickým androidem. Máš mnohem větší výběr, lepší cenu a pracovat se na tom dá taky, pomocí třeba Google Docs, s tím že na to normální psaní atd. to bohatě stačí a pokud potřebuješ pokročilejší funkce, pak máš synchronizaci s normálním laptopem/PC, ptž stejně to co bys eventuelně chtěl dělat navíc na tabletu co Android a Docs neumí, od toho bych si ani na tabletu s Win 8 moc nesliboval.

Měl jsem v ruce už výše zmiňovaný Asus T100. V podstatě až na malý rozměr klávesnice (což je dáno uhlopříčkou) si nemůžu stěžovat, žádný lagy tam nebyly, výdrž přes 10hodin, výkonově naprosto pohoda. Klávesnice není žádný luxus, ale při troše zvyku se na tom dá rozumně psát, pokud má člověk průměrně velký ruce.. Problém - nemá aktivní digitizér, jinak je to fajn věc s velmi slušnou výdrží.Náhrada normálního notebooku to ani být nemá - na reálnou práci mám desktop, tohle bych využíval hlavně díky malé velikosti a mobilitě. Bohužel mám ale několik programů (a ani nejsou příliš výpočetně náročný), který prostě na Androidu nespustím - proto hledám hybridy s Win 8. Mimochodem, pod Androidem nějaký hybrid s aktivním digitizérem existuje?