HW akcelerace HDR

Zdravím, mám postarší APU s HW decode AVC/H264 a HEVC do 4k. Problém nastává při dekodování obsahu s 10bit hloubkou (HDR), moje APU jej neumí HW dekodovat. Existuje nějaký "bypass", který by potlačil barevnou hloubku zpátky na 8bit (SDR)? Hledám, ale nic nenacházím. Neřešil někdo?Řeším to jenom z toho důvodu, že CPU neutáhne bez GPU obsah větší než 1080p. Používám MPC-BE, ale zde jsem nic jako "transcode bit depth" nenašel ....Díky.

Odpovědi na otázku

S tym nic nespravis, kodovane je to s 10bit farebnou hlbkou, .t.j. prehravac musi ten stream dekodovat a az nasledne to zredukuje na 8bit. Tam nie je su 2 streamy, s 8 a 10bit.

Neexistuje. Dekodér to prostě musí přelouskat tak, jak je to v souboru uložené.