» Poradna » Ostatní

Hugo the evil mirror

Dobrý den hledám jednu velmi starou hru a proto se obracím na vás aby jste mi pomohly s hledáním. Hledám kde se dá stáhnout zdarma a bez viru. Předem děkuji za odpovědi.hugo the evil mirror hledal jsem to na google asi hodinu a nic.

Odpovědi na otázku

Tak hledej dál. Pokud nemůžeš najít v češtině, tak to piš anglicky a můžeš zkusit třeba i jiné vyhledávače jako yahoo či bing.

jenomže všechny mi našli to samé

Jde jen přes emulátor čur*ku pomrdaná chcípni na lepru svině promiň mám turetův syndrom.