» Poradna » Programy

Hudební software Miraf Songbook od www.miraf.cz

Zdravím,prosím, nevíte někdo, jak udělat v hudebním programu Miraf Songbook aby se mi písničky v MP3 automaticky transponovaly do požadované tóniny?Jedná se o software Miraf Songbook verze 4 od www.miraf.cz.Díky Jirka.

Odpovědi na otázku

Jestli umí transponovat automaticky to netuším, ale určitě to bude vědět autor. Dotaz bych vložil sem http://miraf.cz/songbook_cz/kontakt.php

Ahoj,Miraf Songbook to umí bez problémů. Musíš si u každé písně nastavit tu základní tóninu od které to máš a pak to funguje bezvadně. Sám to používám a max. spokojenost. Mám poslední verzi 4.68.Honza

Super. Funguje to.Díky.