» Poradna » Mobily

Hudební přehrávač (zařízení) pro tanečníky

Ahoj, hledám něco z čeho si taneční skupina bude moci pouštět hudbu. Nyní používají tablet, předtím eepc... nevím jestli jít znovu do tabletu nebo jestli by se za nějaký rozumný peníz dalo pořídit něco co bude pro podobnou funkci přímo předurčeno. Rozumná velikost displeje a kvalitní zvukový výstup podmínkou. Nemáte nějaké tipy?díky

Odpovědi na otázku

No to jsi mu pomohl ty inteligente.Ja bych poradil tablet...