» Poradna » Mobily

Hudební přehrávač na NTB.

Může mi prosím nějaká dobrá duše poradit nějaký dobrý hodně kvalitní přehrávač- e hudby ... ?Na pc..Děkuju za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

AIMP3

Jo o něm vim nedávno jsem si ho odinstaloval :) Né že by byl špatný :)

Pokud ti jde o kvalitu, tak ze zdarma dostupných je to Foobar 2000 + pluginy + skin black darkpřehraje i např. DSD formát atd. Podmínkou je ovšem ext. zvukovka a použití wasapi,asio, nebo kernel streaming. Divil by ses dokonce, jak dokáže hrát obyčejná empétrojka.

Super skouknu to ... dík :)

Na vše používám VLC , hudba, video, internetová videa, streamy a pod. . Kvalitní přehrávač bez grafické nadstavby, není náročný a přehraje téměř všechny formáty, na které si vzpomenete :) .Má velkorysé nastavení zvuku, od klasického ekvalizéru, komprese zvuku až po nastavení prostorového efektu.

VCL není špatné. Na MP3 používám jednoůčelový 1By1 . Velice jednoduchá aplikace.http://mpesch3.de1.cc

ale on se ptal ne na přehrávač filmů ale hudby a to VLC není, i když hudbu přehrát umí

To záleží, co si představuješ pod pojmem e-hudba a co máš na mysli označením "hodně kvalitní".Pokud se tu bavíme o nakradených mp3kách, FLAcu etc, tak v tom případě se přívlastek kvalitní dá použít pouze pro vlastní zvukové soubory. Sebelepší přehrávač s nekvalitními soubory nic neudělá a naopak i z nejnepoužitelnějšího přehrávátka bude kvalitní hudba znít úplně stejně. Pro přehrávání nakradených MP3ek doporučuji již zmíněný Foobar2000.Pokud ale otázka směřovala obecně k možnostem, jak se dnes dostat k e-hudbě a na čem ji pak přehrát, tak si nastuduj pojmy jako Spotify, Google Music, Deezer nebo iTunes.

O nakradených mp3kách asi píšeš zbytečně, myslím že Elmaros tím "dobrý hodně kvalitní přehrávač- e hudby" myslí přehrávač/přehrávače, ne nějakou 'e-hudbu'.

Chlapi to jsem možná blbě napsal .. Myslel jsem tím jakože přehrávač nebo přehrávače ... moje chyba ..

Jak vidíš, tady je možné všechno. Já sice to množné číslo pochopil, ale stejně to hned nějaký inteligent omínuskoval. K přehrávačům - jako SG bych taky radil VLC.

Divím se,že ti v tom případě aimp nevyhovoval a pochybuji,že najdeš něco kvalitnější než je tenhle program s vyjímkou foobaru,ale ten si musíš nejdřív pořádně dodělat.

Nedá se řict, že by mi aimp3 nevyhovoval to vůbec ne .. Jen jsem prostě chtěl vědět zda neni ještě nějaký třeba lepší .. Já, když jsem hledal, tak velký ůlovky nebyli ..

Hodně dobrý,jak do vzhledu, funkcí, ovládání,možnosti nastavení a samozřejmě zvukové kvalityje tento: http://www.jriver.com/ Stojí za to ho alespoň na měsíc zdarma vyzkoušet, existuje i lite verze free.

Pokud je tak dobrý tak zajisté umí používat-asio-wasapi-vts pluginy atd..A pokud by to měl být media center ta zadarmo a zajisté kvalitnější-XMBC nebo MediaPortal.

Budeš se divit ale to všechno opravdu umí používat a ještě daleko více. Zároveň je to poměrně exkluzívní mediacenter. Stručně řečeno - audiofilní mediacenter. Každý má možnost si to zkusit. Ani těch požadovaných 60 $ není vůbec moc. Nějaké XMBC - k smíchu.

Když je tak dobrej tak mě napiš,jak tam mám dostat asio(buď creative nebo samostatný ovladač) a vts z winampu nebo Surround Zone .A-Nějaké XMBC - k smíchu-je vidět,že nevíš o čem mluvíš.Komplet media center s audio-video-3D+není problém tv s hbbtv-přehrávání internetových(např.seriálů)bez nutnosti stahování titulků(najde si sám) atd..

A která z těchto služeb využívá FLAC formát vy cgytráku?