» Poradna » Mobily

Hudba zároveň z mobilu i z BT reproduktoru?

Čau, napadlo mě jestli se nějak nedá udělat že by hrála stejná hudba zároveň z reproduktoru v mobilu, normálního reproduktoru a pak ještě v reproduktorech u notebooku.Jestli neexistuje nějaký program který by propojil všechny zařízení přes BT dohromady a hrála by jedna skladba zároveň. Ve zvuku se moc nevyznám a nevím jestli je něco takového reálné, aspoň napiště jestli to jde nebo ne :) díky

Odpovědi na otázku

Nejde,protože jakmile přípojíš bt reprák k mobilu tak současně se odpojí reprák v mobilu,aspon u iphone 5 to nejde a sparuješ jen jeden k jednomu