» Poradna » Mobily

Hudba z PC do iPhone?

Dobrý den, vlastním iPhone SE, prosím o jednoduchý návod jak dostat hudbu "písničky" z PC do iPhone. Děkuji

Odpovědi na otázku

Jak je ta hudba uložená?Pokud je to "volně" uložená hudba na disku iPhonu, tak stačí uložit na iCloud a z něj stáhnout na PCPokud je to lokálně uložená hudba v aplikaci Hudba, tak nainstalovat iTunes a sesynchronizovat knihovnu do počítače.

Díky, ale myslel jsem obráceně z PC do iPhone. tj. mám uloženou hudbu v PC, formát mp3 a chci přetáhnout do iPhone. Je to cca 20 písniček.

Pro obrácený postup to uděláš obráceně1: buď nahraješ na icloud nebo jiný cloud a pak to máš v iPhone jako lokální MP32: synchronizuješ iTunes knihovnu s iPhone. U bodu 1 ti to ale nepřehraje aplikace Hudba, ta potřebuje mít skladby v knihovně, kterou na Macu tvoříš v Aplikaci Hudba a na PC v iTunes.U bodu 2 je třeba mít dobře vyplněné ID3 tagy, ale to je samozřejmost pro každý hudební přehrávač, který si vytváří vlastní knihovnu

Mas-li trosku slusny datovy tarif, tak si zkus nekterou z hudebnich streamovacich sluzeb a na nejake poresovani pisnicek sem a tam velice rychle a rad zapomenes