» Poradna » Ostatní

Hudba z mobilu přes Škoda Bolero

Pěkný den.Mám Škodu Octavii II (r. v. 2009) a v ní autorádio Bolero. Spároval jsem ji přes bluetooth s mobilem, který ma Android 11 (MIUI Global 12.5.1) a při přehrávání hudby z něj pomocí funkce autorádia "MÉDIA->BT audio" hraje pouze pravý reproduktor. Když v autě zkusím nastavit balanc na levý, tak je ticho. Přitom při využití funkce Handsfree jde zvuk z obou reproduktorů. Říkal jsem si, že je problém v mobilu, ale spároval jsem jej i s minivěží a ta hraje normálně z obou reproduktorů. Neměl někdo podobný problém?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A co tak nastavit mono režim?

Dobrý typ, ale nepomohl.

Píše se v této souvislosti "tip" "typ" je něco jiného. Ale to je jedno, bohužel tohle je prostě pravěk a nějaká nekompatibilita v BT režimech. Moc staré rádio a moc nový telefon. Věřím že kdybys zkusil nějaký >10 let starý tlačítkový telefon, tak to bude fungovat.

Zkus auto poradny. Tam bude majitelů autorádia Bolero víc, než tady.

Problém bude ve stáří rádia a nekompatibilitě. Proti tomu mobilu je to rádio z pravěku.

Tesla 1104A "Bolero" opravdu asi kompatibilní s autem nebude: http://www.oldradio.cz/ts1104o.jpg