» Poradna » Ostatní

Hudba ve FLAC na CD a autorádio

Čau, chtěl bych si vypálit hudbu ve FLAC na CD, chci se zeptat, přehrají mi to běžné autorádia přip. cd přehrávače?

Odpovědi na otázku

Když to vypálíš jako Audio CD, tak ano.

Dík za odpověď.

Ovšem nebude to potom FLAC, ale CD audio

Název se změní, kvalita ne.

Tak to záleží na tom, v jaké kvalitě ten FLAC bude, ten myslím může mít i víc, než kvalitu CD audio

Muze. Ale uz jsem videl par veci ve FLAC, ktere nekdo spachal z velmi nekvalitni mp3. A to je pak ... vtipne.

Kvalita/nekvalita zustane stejna... no i v aute je potreba hrat si na hifistu

Vypal to jako CD audio, vejde se tam 80 minut.

Vezmeš manuál toho konkrétního přístroje a podíváš se, jaké formáty umí přehrávat. Když z toho uděláš standardní audio CD, přehrají to všechny přehrávače, které zvládnou pálená CD.