» Poradna » Ostatní

Hudba k narozkam

Zdravim , chtel bych kamosovi z recese k jeho 35. narozeninam udelat nejake CD kde by meli byt pisnicky o veku . Neco jako "Uz mi lasko neni ...." , "Petatricatnici" atd . Chtel bych aby to byli jen ceske pisnickiy , napada vas co by se tam dalo jeste pridat ? Diky .

Odpovědi na otázku

Nerad Vam rusim plany, ale etatricatnici jsou pisnicka cisarsko-kralovskem pesim pluku c.35, pozdeji 35. pesim pluku armady RCS. S vekem nijak nesouviseji...
Viz cs.wikipedia.org ... .

Ono je to myslim dost jasne i z textu pisne...

Být stále mlád -K.Gott . Sorry , nic jiného mne nenapadlo.

tohle sice není přímo o věku, ale dle textu to s tím souvisí a recese to je dost:

Těžkej pokondr - Špatné trávení
text
www.karaoketexty.cz ...

Trochu pozdě na Husákovy děti.

Třeba "Nikdy se nevrátí pohádka mládí" - Pepíček Zíma

"letní den" od tří sester