» Poradna » Mobily

Hudba Google

Zdravím, přešel jsem z WP na Android a včera jsem se chtěl podívat jak funguje Hudba Play tak jsem ji otevřel a nabídlo mi to nějakej zkušební odběr o to jsem nestál tak jsem dal ne,děkuji aplikace zapla, nějak mi neseděla tak jsem ji vypnul ale potom jsem na netu našel že je to placená služba, ale já nic platit nechci a ani mi to platbu nenabídlo jak to teda je?

Odpovědi na otázku

Na hudbu play chodím občas při vytváření prezentací, ale mám tam psáno co je placené a co ne. (Stejně bych neměl jak platit).

No já jsem tam nepřehrál a nic nepřidal ani nic neplatil tak je to v poho? Nerad bych aby mi potom vyselo na gmailu zaplaťte tolik a tolik za to a za to nepoužívám a ani nechci.

Asi néé. Apka co jsem stáhl je Photo Grip ( tak nějak ) dá se právě stahnout hudba, až jsem zjistil co nabídlo. Je to dost vzdálený příbuzny Picasa. Pro mě tak Poem, plechové nástroje dechové žádné.

Google Play umožňuje 3 způsoby používání. 1) předplacená služba. Platí se měsíčně přibližně 130, můžeš poslouchat online vše z jejich (docela slušné) kolekce hudby a pokud chceš něco poslouchat na mobilních zařízeních offline, dá se to stáhnout šifrovaně, k souborům se nedostaneš). To je to co ti nabízeli. Pokud jsi to odsouhlasil, máš měsíc zdarma a pak ti začnou strhávat z karty zadané v google play. Zrušit to můžeš kdykoliv tady: https://play.google.com/music/listen2) nákup hudby. Tu si pak můžeš i stáhnout v mp3. Za co nekoupíš neplatíš.3) můžeš také uploadovat svou hudební kolekci a mít ji všude k disozici. (limit je 50 000 songů). Neplatí se nic.

nechtělo mě to nějak pustit, dokud jsem neklikl na Ne děkuji. Je tam i něco z toho, co jsem hledal na youtube. Ale Večery pod Moskvou ne. Zřejmě maj svůj klíč sledování. Velký bratr by mi vybral asi i účet mít někde na netu uveden, nebo vyprázdnil kredit ze sim. Tvoje vysvětlení ok

Na kredit ze SIM ti opravdu sáhnout nemůže. Jen na to co máš uvedené v Play – účet specifikovaný pro nákup programů.

Lidi, kteří poslouchali podobné sračky jsou už většinou mrtví, tak to služba nenabízí. Žádné židozednářské spiknutí bych za tím nehledal.

Díky, ještě jsem se na to díval a teda otevřel jsem tu apku dal ne děkuji(odmítl jsem neomezený poslech) a aplikace se zpustila a zobrazila mi všechny písničky v co v mobilu jsou. Dále jsem šel do nastavení protože jsem se dočetl že tam se dá předplatné zrušit ale nic jako zrušit tam nebylo jen začít se neomezeným odběrem a taky pod tím hudba Play zdatím. Takže mám se bát toho že bych něco platil? Protože to opravdu nechci.

Klik na "Ne dějuji", znamená, že nebudeme za tento úkon platit nic.

Tak děkuji moc za pomoc snad to bude dobrý

to v Nastavení je zřejmě pro ty kdož šli do zkušební verze nebo druhé možnosti. Ti pak mají možnost zrušit ( musí mít i spec. účet jak píše Kate s, což nemám)V nápovědě stojíZrušení odběru nebo zkušební verze Hudby Google PlayPokud se přihlásíte k odběru Hudby Google Play, odběr se bude automaticky obnovovat. Dokud odběr nezrušíte, na začátku každého fakturačního cyklu vám bude účtován poplatek.Zrušení odběru nebo zkušební verzePostupujte podle pokynů níže podle zařízení, které používáte.Zařízení AndroidSpusťte aplikaci Hudba Google Play Google Play Music Icon.Klepněte na ikonu nabídky Google Play Music Menu icon > Nastavení > Zrušit odběr.Zrušení odběru dokončete podle pokynů na obrazovce.

No a tam já mámHudba Play zdarma nebo Začít s neomezeným poslechem žádné zrušení tam nemám a když jsem se díval na Google Play do sekce Odběry tak tam taky nic nemám.

Já taky ne. (A máš vůbec účet na play ?)Výše uvedené jsem přenesl text který byl v Nápovědě na internetu, jak používat hudbu play. Tedy od jinud

Mám účet v mobilu který se spároval s tou aplikací Hudba Play.

Myslím na placení, že by z něj brali jak píšou na začatku tuším měsíce odběrů.

Účet není vždy totéž. Jako tablet na net a tableta od bolesti.

No jestli myslíš platební metodu na play tak ještě jsem nic nekupoval takže žádnou platební metodu nemám zadanou.

Tak daleko jsem nedošel.Když kupuju hudbu na Supraphonu, tak je platba stržením kreditu z mobilu. Účty na platby mimo co mám v ruce, nerad.

No tak co jsi myslel tím účtem?

Na netu je účtú plno, ne všechny jsou o penězích. Mám např. v pc Win Mail, musím nastavit účet ač nic neplatím.Účet třeba na placené volání přes skype tam musím mít finance předem vloženéDotaz jsi měl na zda přijde výzva zaplatteNe nepřijde pokud jsi/jsem odklikl NE DĚKUJI

Mínusů si nevšímej, to mám za jiné, co se netýká tohoto dotazu. Pustili je na svátky a dovolili jen myš a touchpad

Tak dik za trpělivost

Každý začínal a ne každý měl hned jasno.Odkaz na zkušební používání, kde se po měsíci platí https://support.google.com/googleplay/answer/3119802

úžasný. DÍKY MOC.

Stáhni si apku NECHCI NIC PLATIT a návod (PDF) JAK SE ZBAVIT CHYTRÉHO MOBILU

Ahojte,už necelý půlrok platím za music play 149.- a nevím jak tuto službu zrušit.Nejspíš jsem si nepřečetla to, že po dvou měsících budu za službu platit.Teď si nevím rady jak to zrušit. Veškeré nápovědy jsem vyzkoušela,ale nic.Mám tři účty a v žádném nemám uvedeny žádné odběry. Nejhorší je to, že tuto službu google play music nevyužívám, ale platím.Kdo by věděl krok po kroku jak se toho zbavit budu věčná.Děkuji