» Poradna » Programy

Hudba ala tuc tuc tuc 4ever!

Zdravim, lze nejak delat hudba na PC? myslim nejaky styl jungle, drumik, house ... Pripadne sou na inetu nejake nastroje? Doporucte neco o_O .. kazdej nema mixazni pult ..

Odpovědi na otázku

Jestli chceš míchat mp3jky jako desky, pořiď si program Traktor nebo MJ studio. Jestli chceš vyloženě tvořit hudbu, tak Fruity loops (pro začátečníky) nebo Reason (pro pokročilejší)

Zdravim, stahnul sem si demoverzi reasonu, ale nejak mi tam vubec nefunguje zvuk??? da se nekde neco nastavit?ps: zvukovka sb live 5.1

refresh

pre uplnych zaciatocnikov je dobry aj eJay v roznych verziach-HipHop Dance alebo Techno eJay.Ale to je fakt pre zaciatocnikov.Potom ako uz pisali tak Fruity Loops,Acid, alebo Reason.Ale ja som napriklad spravil dobre skladby aj v HipHop eJay-ovi(www.bajkonur.net sekcia MP3, interpret D.J.EARTHQUAKE,su tam 2 skladby,skus stiahnut a uvidis co sa v tom da.