» Poradna » Mobily

Huawei y7 2019 samovolnému otevírání a zavírání Googlu a zamrzaní tlačítek

Ahoj. Od včerejška mi začal blbnout mobil. Sám od sebe se mi pořád otevírá kanál objevit a zavírají prohlížení stránky navíc mi často zamrznou tlačítka na displeji. Neví si prosím někdo rady? V mobilech se moc nevyznám takže prosím omluvte mou neznalost. Děkuji

Odpovědi na otázku

Udělej reset telefonu do továrního nastavení a znovu vše nastav od začátku. Napřed ,ale zálohuj potřebné fotky, videa, hudbu. Když to bude dělat i pak, je problém jinde.

To nepomůže, tohle určitě není SW problém

Evidentně nějaký problém s dotykovou plochou. Takže do servisu.