» Poradna » Mobily

Huawei Y600-U20 data a paměť

Dobrý den mám Huawei Y600-U20.I když mám puštěná data a na předchozím tel fungovaly obě sim ok mimo wifi mi to stále hlásí offline.Má vloženou a aktivní SD kartu (20GB volného místa) v nastavení priorita ukládání na sd kartu, ale při jakékoliv instalaci mi to chce neustále instalovat do mobilu a hlásí plnou paměť.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za oznámení. Zajisté jste to konzultoval s návodem a tak víte jestli to je nebo není chyba....

Data se podařilo zprovoznit v mob nebyla adresa GPRS Web, druhý slot pro SIM 2 mob. data nepodporuje.Nedaří se mi stáhnout cokoliv ačkoliv mám aktivovanou jako primární SD cartu (25GB volného) pro ukládání, ale neustále mi to hlásí málo místa v paměti tel. ať už je jako volba SD nebo tel nebo možnost automatické volby