» Poradna » Mobily

Huawei Y3 II - Wi-Fi

Dobrý den. Od včerejšího večera mám problém se připojit na můj Huawei k Wi-Fi.Nenajde mi to. Wi-Fi je plně v pořádku. Internet co se týče počítače který je na wi-fi připojen k síťi funguje ale na mobilu se neukáže ani ta siť. Poraďte co mám udělat nebo tak prosím. Budu ráda za každý rozumný komentář :) děkuji přeji krásný zbytek dne :)

Odpovědi na otázku

Pokud se ti síť na mobilu ani nezobrazí, tak máš nejspíš v mobilu blbě nastavený region. Místo ČR třeba USA. Potom telefon nedokáže přijímat WiFi na všech vysílacích kanálech používaných v ČR.

mám to tak že jdu a připojím se všude a když jdu domů tak se mi to neukáže a ani nepřipojí jen ta má síť.

Ano, to je přesně co píšu. Takže tvůj mobil neumí přijímat WiFi na všech vysílacích kanálech WiFi, protože má nastavený chybně region, viz. výše.

Děkuji moc. Moc prosím poradíte mi jak bych to mohla řešit :/

V první řadě bych pořádně prošel nastavení systému v mobilu, jestli tam máš všude nastavenou oblast czech. Jinak se to oklikou dá řešit v routeru nastavením vysílacího kanálu WiFi v rozmezí 1-11. Ale to je jen taková oklika, která to neřeší celkově, jen u tebe doma.

co se dívám tak mám vše nastaveno na češtinu. Jdu omrknout druhou možnost tak doufám. Děkuji moc :)