» Poradna » Mobily

Huawei Watch GT 2 Pro - jak je to s voláním přes hodinky?

Hezký den,Ráda bych se zeptala, jak je to s telefonováním přes hodinky.Přemýšlím o koupi chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 Pro , které tuto funkci umožňují. Bohužel si myslím, že ne vždy se to hodí.Musím pokaždé při příchozím hovoru přepínat na telefonu, že nechci volat přes spárované zařízení, nebo pokud přijmu hovor na telefonu, automaticky se přepne hovor na telefon? Má někdo zkušenosti se spárováním těchto typů hodinek s mobilním telefonem od Samsungu? Děkuji, A. //Upraven nesmyslný titulek. Pokud si dáte do titulku svůj nick, nemusíte se odpovědi vůbec dočkat.Smazán troll "Pavel Novák (nowak libor)", z poslední známý třeba jako "Reklama", "Pavel Nový", "TECHNIK", "Ludvík Janíček", "Retro", "Nitro", z minulosti pak hlavně jako "host" nebo "joachym".//

Odpovědi na otázku

Umí to i 2GT bez pro.Nemusíš nic nikde přepínat. Buď vezmeš hovor na telefonu, pak mluvíš přes telefon nebo vezmeš hovor na hodinkách a pak mluvíš do hodinek.

Umí, ale ty bohužel nemají safírové sklo Děkuji za odpověď!

no a ? mám je rok a sklo je jako nový. a to je mám na ruce pořád a fakt si je nesundavám když jdu něco dělat.

Já mám hodinky Huawei Watch GT 2e, jsem s nimi taky maximálně spokojená, ale tohle je dárek pro přítele, který pracuje jako strojník.A pokud je tady tahle možnost (safírové sklo), tak nevidím důvod proč je nekupovat.

Tyto hodinky ale nemají LTE modul, tudíž s nimi lze telefonovat pouze že plní funkci "handsfree", nejsou plnohodnotný telefon. Abyste mohla telefonovat pomocí hodinek, potřebujete hodinky které mají LTE/5G modul a je v nich nahrána aktivní esim. Pak, pokud nejde o Apple Watch, tak vám hovor na hodinkách nebude vyzvánět v telefonu, oba mají jiná čísla. Stejné číslo pro hodinky a telefon (aktuvní najednou) u nás nabízí jen T-Mobile a právě pro Apple (aby byly v síti aktivní dvě sim se stejným číslem a celé řešení fungovalo). Pak opravdu můžete hovor přijmout na hodinkách nebo na telefonu ať máte oboje u sebe, nebo je jedno někde zcela jinde nebo vypnuté

Já právě úplně netoužím po tom, aby se přes ně dalo telefonovat, právě kvůli tomu mi jde o to, aby se každý hovor nemusel přepínat.

pokud to nechceš tak si to v BT zařízeních zakážeš (telefonní hovory). Já to použil jen asi 2x když jsem neměl volnou ruku abych vzal telefon a volat se s tím dá docela dobře. I protistrana slyší ok.

Dobře, to jsem chtěla slyšet, moc děkuji!