» Poradna » Mobily

Huawei vs IPHONE

Hezký den přeji, rád bych si pořídil nový mobil a rozhoduji se mezi Huawei P9 lite a Iphone SE. Máte někdo zkušenosti s Huaweiem? případně mohli byste blíže specifikovat výhody, které mají oproti sobě? krom ceny a velikosti nerozumím například tomu, jakou roli hraje rozdíl např. frekvence procesoru (větší u Huawei) nebo počet jader procesoru, kdy iphone má 2 a Huawei 8. Byl jsem rozhodnutý pro iphone před časem, avšak zdá se mi že kvalitou, rychlostí a stabilitou se mu huawei dokáže vyrovnat i při nižší ceně. Rád bych si to nějak potvrdil. Děkuji za info.

Odpovědi na otázku

Rychlosti se Iphone SE nevyrovna vubec nic, jde o nejrychlejsi telefon na trhu. Zejmena gragicky vykon je proti SEcku vyslovene komicky. Dale ma Huawei malou kapacitu pameti a vyrazne vetsi fotak. Nerikam, ze ten Huawei je spatny, ale SEcko je uplne jina liga, coz je ostatne zohlednene i v cene.

takže není tak úplně pravda že u iphonu se platí za značku jak kolem sebe slýchávám? , já teď viděl nějaký speed test a huawei mi tedy přišel o chlup rychlejší, načítání webu, otevírání aplikací :)

To možná ano, ale to se dělá s úplně novými mobily. Kdybys je posadil proti sobě po půl roce, tak SE vyhraje určitě.

U Applu celkově neplatíš za značku, ale za to že ti vydrží několik let narozdíl od ostatních!A já slýchávám že huawei je lepší protože má obchod play, ale díky tomu že apple má AppStore tak si nemůžeš stáhnout vir.

Spíše čistou P9 u iPhone těch 4.0" mi přijde málo.

To je dost nesmyslné srovnání. Budeš se muset sám rozhodnout, jestli chceš systém, aplikace a vše okolo od Apple nebo od Google, to za tebe nikdo nevyřeší.

Na rohle se ani nedá odpovědět... Srovnávat, to jsou prostě 2 jiné světy... Srovnávat by jsi mohl třeba SE s top modeli kolem 12-13k ale ne s P9 lite...

Modely *

Lepší je určitě iPhone se protože Huawei p9 lite jsem měl je to taky dobrý ale o proti iPhonu nic.

Já si na 100% myslím že SE je lepší, ale koupila bych novější iPhone, protože na SE a starší iPhony už za rok nebo dva nebudou aktualizace. Já sama mám SE a je super!

Dobrý den, podle mě je o hodně lepší iPhone protože do Huaweie se může někdo nabourat a sledovat lidi a na iPhonu to nejde a je o bezpečný