» Poradna » Mobily

Huawei vibrace

Dobrý den, objednala jsem telefon Huawei Mate 10 lite a momentálně ho zkouším. Bohužel tento telefon má příliš slabé vibrace na to, aby byly například v kapse zaregistrovatelné, když mi někdo volá nebo píše ani o tom nevím. Pokud telefon vibruje na stole, vibrace jsou i tak opravdu nevýrazné. Mobil používám hlavně v tichém režimu s vibracemi, kvůli práci a potřebuji vibrace výrazné, toto je pro mě opravdu velký problém. Proto zásadně uvažuji o odstoupení od kupní smlouvy.Chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo u telefonu Huawei nebo přímo u tohoto modelu stejný problém? Případně víte někdo o možném řešení, jiném než vrácení zboží? Existují nějaké aplikace pro zlepšení? Jak se to stane, že má telefon vibrace tak nevýrazné?Pokud není jiná možnost než vrácení zboží, prosím poraďte mi telefon s podobnou cenou a vybavením, akorát s s vyššími vibracemi.

Odpovědi na otázku

Možná je máš v nastavení nastavené na slabé. Zkus se tam trochu pohrabat, určitě tam něco bude.

1) vibrace dělá vibrační motorek, ne software, takže aplikací je fakt nezesílíš. 2) některé telefony mají možnost nastavení síly vibrace, tak se podívej, jestli je nemáš zeslabené.

Děkuji za odpověď, bohužel vibrace zeslabené nemám.

Bohužel to je nešvar víc modelů telefonů. Vím, že např. u Xiaomi na to uživatelé nadávají velice často. Bohužel s tím nelze nic udělat (pokud ho nemáš v rámci UI nějak ztlumené).

Děkuji za odpověď. Vivrace ztlumené nemám. Takže to mě mrzí, stále uvažuji jestli si telefon nechat nebo vrátit. Mohl by jste mi doporučit nějaký telefon do 8 tisíc, který by mi tento nešvar vynahradil? Pokud tedy o nějakém víte .

Stara dobra Nokia 3310 ta ta vytrasie az az :D

Bohužel neporadím, sám jsem si pořídil Xiaomi a vibrace mě zklamaly, ale smířil jsem se s tím, jinak jsem s telefonem maximálně spokojen.

Nebylo by lepší si rovnou koupit vibrátor ? https://www.sexshopik.cz/stimulator-klitorisu-svak... tohle je lepší, než mít upatlaný mobil.

Myslím, že takové vtípky jsou již ohrané , ale snad jste se alespoň vy pobavil.

Přece bych neodmítnul nahrávku na smeč, to by bylo nezdvořilé . A kvituji smysl pro humor, to se moc nevidí.

Podobnú situáciu som vyriešil fit náramkom. Takmer všetky, aj tie najlacnejšie dokážu signalizovať vibráciou na ruke prichádzajúci hovor.