» Poradna » Mobily

Huawei P9 lite, slabá wifi + GPS po výměně baterie

Dobrý den,po výměně baterie mám problém se slabou wifi a GPS. S anténou jsem nijak nemanipuloval, na původní baterii byly nalepeny černé samolepky (hliníková folie?), na nové ne. Nevím zda to s tím souvisí. Byl proveden factory reset. Do 2 m u routeru je to v pořádku, dál už je problém. Před výměnou baterie to bylo v pořádku. Může někdo poradit, kde by mohl být problém?DíkyPetr

Odpovědi na otázku

U dost telefonů bývají WiFi a GPS antény součástí zadního krytu (takže zkontrolovat kontakty z desky na zadní kryt) a nebo součástí modulu s mikrofonem a konektorem v dolní části telefonu a podobně. S baterií to určitě nesouvisí, spíš došlo k poškození kontaktů k těm anténám.

Žádných kontaktů na zadní kryt jsem si nevšimnul...… S dolní částí jsem nic nedělall.

tá "samolepka" s kontaktným pásikom vo vrchnej polovici bola anténa...

Tak že by to až tak zjednodušili?

sorry, to je NFC anténa, tá s wifi a gps nemá nič spoločné...

Tu bílou samolepku jsem tam dal zpátky, ale asi špatně dosedá na ty kontakty ze základní desky. díky kouknu na to. Ty černé samolepky na původní baterii jsou k ničemu? Díky za info

Ten vodič co vede ze základní desky dolu na konektor mikrofonu není anténa wifi?