» Poradna » Mobily

Huawei P8 Lite

Dobrý den,Potřeboval bych poradit s telefonem Huawei P8 lite. Telefon byl zakoupen ani ne před měsícem a dochází u něj k hodně rychlému vybíjení baterie. Zkoušel jsem vypnout už všechno, zakázat aplikace ale bohužel bez úspěchu. Telefon je používán minimálně a to jen hovory a SMS. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Dočetl jsem se že to může být víc věcí co telefon vybiji ale tohle jsem ještě nezažil. Moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A "Rychlé vybíjení" je co? To že nevydrží 2 dny?

Telefon vydrží maximálně den a půl.

Nechápu co řešíš. Čti "Výkon a výdrž":https://goo.gl/WKzywT

Nikdy jsi neměl smartphone? To je naprosto normální a většinou taky nadprůměr.