» Poradna » Mobily

Huawei P8 - problémy s oznámení na mobilních datech

Mám problém - pokud mám zaplá mobilní data, tak nedostávám upozornění z gmailu. Na wifi normálně funguje a oznámení dostávám hned. Aplikaci mám povolenou v chráněných aplikacích, mám povoleno aby mohla využívat mobilní data a mám i správně nastavenou synchronizaci. Nevíte někdo, v čem může být problém? Ostatní aplikace/upozornění fungují bez problému na datech.

Odpovědi na otázku

Zkus v aplikacích vymazat ,,data aplikace,, u Gmailu, pak by měly chodit notifikace okamžitě. Navíc bude postupně updatováno na 6.0 Marshmallow.

Na wifi chodí normálně a ihned, jen na datech ne, pomůže to i tak?