» Poradna » Mobily

Huawei P30 Pro - Google atd... 2021

Dobrý den,prosím Vás mám na Vás otázky a nějak se v tom neorientuji, tak bych rád poprosil o pomoc.Láká mne Huawei P30 Pro z hlavního duvodu kvůli foťáku a i to že je to sen ale nechtěl bych přijít o aplikace a google prohlížeč. Nacházím pouze to co je rok, dva staré. Co teď? Je nějaká změna...? Mám hezkou nabídku na dovoz z Anglie. Jít do toho?Poradí či vysvětlí někdo jak je to na tom teď ze vším?Momentálně mám Galkaxy A50.Děkuji Casper

Odpovědi na otázku

Existuje P30 Pro New Edition, ak chces niečo nové, a stále podporuje Google služby, aj pôvodný P30 Pro ma Google služby.