» Poradna » Mobily

Huawei P30 lite

Dobrý denDnes jsme zakoupily tento mobil a ihned po zapnutí se píše....Po restartování zařízení vyžaduje heslo,ale jaké heslo zadat?

Odpovědi na otázku

Heslo, jaké tam bylo původně.

Aha,telefon zakoupen v okay prodejně

Tak v tom případě reklamovat

Tak dnes telefon vracen.Vratily peníze,ale tvrdily,že jsme to museli nastavit sami.Jen jsme telefon zapli a hned to chtělo heslo,ani to nechtělo nastavení telefonu jako když se koupí nový 🙁

Na to se zeptej toho, kdo ti ho prodal. Nový mobil žádné heslo nechce.

Telefon zakoupen v okay prodejně

Tak jim ho tam odnes zpátky. Nejspíš to byl kousek vrácený ve 14 dnech, ze kterého se předchozí zákazník neodhlásil.

Určitě na prodejnu zajdem

zakoupily od zloděje který ho někomu ukrad ?? No musíte zadat to heslo které tam měl původní majitel.. (a nebo ho vrátit tomu vyčůránkovi)

Telefon byl zakoupen v okay prodejně