» Poradna » Mobily

Huawei P30 Lite NEW EDITION 256GB

Zdravím, mám si v plánu koupit mobil a oslovil mě Huawei P30 Lite NEW EDITION 256GB akorát mám trochu obavy, kvůli situaci mezi google a huawei.. Myslíte že tento mobil na svou cenovou kategorii stojí za to ?

Odpovědi na otázku

Bez služeb Google to určitě doporučit nelze.

Někde jsem četla, že u tohoto mobilu ještě služby google jsou ale aby se časem něco nezměnilo

Pokud tam jsou, tak tam zůstanou, i když mohlo by se stát, že telefon třeba přestane dostávat aktualizace na novější verzi Androidu. Ale ověř si, jestli tam opravdu ty služby jsou.

Jo, tenhle model je ještě s plnou podporou Google. Takže pokud vyhovuje EMUI, tak proč ne. Zatím má předinstalovaný Androd 9, desítka je na cestě, pokud nevadí ani tohle.

Jinak pokud tam služby jsou, tak je to určitě dobrá volba. Google sliboval, že u telefonů, které ještě podporu mají, ji neodstřihne.

GMS zde je.