» Poradna » Mobily

Huawei P20 vs. Huawei Mate 10 lite

Který z nich byste si vybrali proč? Neumím si poradit.

Odpovědi na otázku

P20 novější, větší ulož. prostor, lepší procesor, novější Android, lepší foto.

uložiště i foto jsou stejné

Tak nevím kam koukáš ale:Huawei Mate 10 lite se uvádí: paměť 64 GBHuawei P20 paměť: 128 GBCo se týče foto je Huawei P20 v recenzích daleko lépe hodnocen a to i na serveru DxOMark, kde je P20 nyní na 3. místě.Huawei Mate 10 je na 7. místě a to až ale ve verzi PRO

Pokud uvažuješ o odemknutí bootloaderu, tak na Huawei a také Honor zapomen. Podle všeho, tyto firmy už to neumožní.