» Poradna » Mobily

Huawei P10 lite Kalendář

Do kalendáře si zadám novou událost, nastavím čas připomenutí.V tento čas sice mobil vydá zvuk, u ikony kalendáře však není vidět že zvuk se týkápřipomenutí kalendáře. Neví někdo zda to vůbec lze nastavit? Pokud ano, prosím, poraďte. Díky.

Odpovědi na otázku

Ikona kalendáře nemá příznak zmeškaných událostí. Události se zobrazí ve stavovém řádku.Možnosti upozornění se dají změnit v ,,nastavení/oznámení a stavový řádek/správa upozornění,,